Журналісти перевірили, як дотримуються правил карантину продуктові магазини Києва (Фото)

последние новости в Украине останні новини в Україні

Кореспонденти ASPI 24 березня відвідали продуктові супермаркети, аби з’ясувати, наскільки ретельно їх працівники дотримуються правил карантинної безпеки. Ось що вони з’ясували.

Об этом сообщает Преступная Россия

На вході до "Сільпо" за адресою проспект Василя Порика, 5 були розклеєні жовті смуги, очевидно для того, аби покупці дотримувались необхідної дистанції. Втім, відстань між смугами становила близько одного метра, тоді як рекомендована дистанція має складати півтора метра.

На вході до магазину стояв охоронець у респіраторі та балахонній накидці – втім, у тому, що вона захищає від інфекції, виникають сумніви. Покупців пускали лише через один вхід, інший був закритим. На одній з кас стояла продавчиня з відкритим обличчям, повністю стягнувши захисну маску, але у захисних рукавицях. Ажіотажу серед покупців не було. Можливо, тому охоронець нікого не затримував на вході. Заходили всі бажаючі.

Поблизу магазину "АТБ" на вул. Василя Порика, 13, жовтих смуг не було, також жодних розміток ми не помітили і всередині міні-маркету. Люди на вході самоорганізувалися і намагалися зберігати рекомендовану відстань один від одного. Біля вхідних дверей стояла жінка, яка контролювала кількість покупців у магазині. Також тут проводився температурний скринінг. Касири були у масках, втім не у всіх був закритий ніс. Прибиральниця в магазині протирала якимось розчином скло та ручки дверей, втім, відмовилась розповісти кореспондентам ASPI, чим саме.

Біля входу до "ЕКО-маркету" на проспекті Георгія Гонгадзе, 20 також були розклеєні жовті смуги. Аналогічна розмітка була і біля кас, але люди не особливо на неї зважали, підходячи один до одного значно ближче, ніж це рекомендовано в умовах карантину. За м’ясним прилавком, де необхідно особливо прискіпливо ставитись до правил стерильності, продавчиня стояла із не закритим захисною маскою носом.

Зазначимо, що не зважаючи на те, що КМДА заборонила впускати до магазинів покупців без масок, кореспондентам ASPI, які свідомо порушили це правило, працівники магазинів жодного разу не зробили зауваження.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/zhurnalisti-perevirili-yak-dotrimuyutsya-pravil-karantinu-produktovi-magazini-kieva”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя