У Селятинській ОТГ відродили фестиваль "Гуцульський коник" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

КОНІ МОЇ КОНІ… / Об этом сообщает infpolk.in.ua со ссылкой на СМИ.


31 жовтня в Селятинській ОТГ відбувся 2й Фестиваль "Гуцульський коник". Його відродили силами громади через 6 років після першого свята, яке відбулось у 2013 році.

Фестиваль розпочався святковою ходою коней вершників та підвод з центру Селятина до місця проведення дійства на території лісгоспу.
Програма фестивалю включала змагання у декількох категоріях: — «Коні мої, коні» — вершники показували вміння керувати своїми кіньми, а фірмани — підводами; — «Гладь коня вівсом, а не батогом» — перетягування деревини; — «Який кінь, такий і їздець» — кінні перегони.

Перемогу на змаганнях отримав Іван Слижук, житель села Сарата Селятинської ОТГ разом зі своїм конем на прізвисько Букет. "Я працюю майстром з охорони природи у Національному природному парку "Черемоський". Тож без коня я не лише по господарстві нікуди, а й на роботі. Він добре тренований, бо щодня ми багато куди маємо дістатись", — розповів переможець змагань.

Також було пригощання юшкою та банушем, які приготував голова Селятинської ОТГ Валерій Полянчук.

"Ми відроджуємо цей фестиваль, оскільки прагнемо з одного боку — зберігати наші місцеві традиції, а з іншого — розповісти світові про себе. Фестиваль організовано силами громади та місцевих жителів, але це лишень початок і наступного року очікуємо вже більше гостей. Цього ж року ми побачили, що ми зробили добре, а що ні, тож маємо над чим працювати далі", — розповів Валерій Полянчук.


Андрій КУЧУРАН, для БукІнфо (с)
Фото автора

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=117026”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя