В СБУ відбудеться скорочення штату - Баканов

Іван Баканов — В СБУ відбудеться скорочення штату — Баканов
Іван Баканов
«Ми б хотіли передбачити в законі гнучку структуру СБУ і діяти від загроз, а не від функцій, які сьогодні нам пропонуються», — сказав Баканов Об этом сообщает inpress.in.ua со ссылкой на СМИ.


Голова Служби безпеки Іван Баканов анонсував скорочення штату спецслужби в рамках реформи.


Про це він сказав у коментарі журналістам в кулуарах 16-й щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).


«Скорочення штату буде обов’язково. Про це говорити досить боляче, тому що штат – це, в першу чергу, люди, і скорочувати завжди неприємно, але це потрібно робити», — зазначив голова СБУ.


«Натомість ми б хотіли передбачити в законі гнучку структуру СБУ і діяти від загроз, а не від функцій, які сьогодні нам пропонуються. Тобто, якщо виникає якась загроза, президент, наприклад, створює якийсь новий департамент у структурі СБУ, а якщо така загроза минає — він цей департамент ліквідує. Так, мені здається, було б досить правильно, тому що неможливо нас обмежити просто якоюсь конкретною кількістю людей», — пояснив Баканов.


Нагадаємо, речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила, що в Службі безпеки наразі проводять системну реформу, яка має наблизити відомство до стандартів кращих спецслужб світу, «не чекаючи на прийняття нової редакції Закону України «Про Службу безпеки України».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/v-sbu-vidbudetsya-skorochennya-shtatu-bakanov-625021.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя