Призначили нового головного військового прокурора України


Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником генерального прокурора – головним військовим прокурором, повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

«Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 закону України «Про прокуратуру», 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора – головним військовим прокурором», – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у відомстві, раніше, 10 вересня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Чумака для призначення на зазначену посаду.

Віктор Чумак у 1995 році закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.

У 2004-2009 роках працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань.

З 2012 року працював на посаді голови Комітету Верховної ради з питань запобігання і протидії корупції, а з 2014 року – заступника голови цього комітету ВР.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/pryznachyly-holovnoho-viyskovoho-prokurora/” Об этом сообщает abc-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя